Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

Чому мовчить Ющенко?

Опубліковано: 02 червня 2011
Автор: Адріана Гринишин

Чому мовчить Ющенко?

На переслідування своїх колишніх соратників екс-Президент не реагує з кількох причин: через «комплекс Кучми», політичний аутизм і відчуття ненависті

Що не діялося б у країні – економічна криза, акції протестів, прийняття кабальних законів і кодексів, – екс-Президент Віктор Ющенко наче осліп та оглух. Він ніяк не реагує на речі, які обурюють простих громадян. Ні пари з вуст не випустив колишній голова держави, коли почалися арешти й переслідування десятків людей, які працювали в попередньому уряді. Пройшов повз його увагу навіть арешт Луценка та спроба затримання Тимошенко. Він наче не бачить і не знає, що один кілька місяців сидить за ґратами, а іншу тягають по допитах.

Читайте також:

Зрозуміло, що він не може дати вказівку та кардинально змінити ситуацію. Але бодай би спробував публічно вимагати від Януковича припинити переслідування і відпустити Луценка. І вчинив би це хоча б за те, що ці люди допомагали йому стати Президентом 2004 року і були найактивнішими діячами Майдану. Можна сказати, вони фактично поставили його на цей пост. І от така його «віддяка».

Особисто мені зовсім не зрозуміло, як герой Помаранчевої революції (та й узагалі цілого покоління) отак легко «здав» своїх прибічників, дивиться на їхні нещастя і так спокійно спостерігає за тим, як деградують українська демократія і всі ідеали Майдану. То чому ж мовчить Ющенко?

Продовженя Політичний аутист