Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

Не той народ?

Опубліковано: 02 червня 2011
Автор: Адріана Гринишин

Не той народ?

А заступитися за своїх колишніх соратників, як би він їх не ненавидів, Ющенко таки мусив би. Ну хоча б висловитися з цього приводу. Навіть такий жест колишнього Президента був би дуже помічним у ситуації Луценка й Тимошенко. Він мав би щось сказати навіть за умови, якби ці суди й переслідування не були репресіями, а об'єктивною реальністю.

Читайте також:

«Бо якщо це не репресії, то Ющенко відповідає за те, що накоїли Луценко й Тимошенко, – додає відомий психіатр Семен Глузман. – Його провина щонайменше в тому, що він до їхніх вчинків має прямий стосунок, адже тоді керував країною. Його вина як мінімум у тому, що він заплющував на все очі, а можливо й брав у цьому участь. І якщо він дозволяв грабувати країну, то також несе за це відповідальність. А якщо це репресії, то він мав би здійснити моральний вчинок. Зрештою, він повинен це зробити як особа, за яку всі стояли 2004 року. Так поводилася б порядна людина і гідний політик у будь-якій цивілізованій країні. Мабуть, у Ющенка немає ні першого, ні другого.

Можна, звісно, припустити, що його гризе страх перед Януковичем. Але що означає страх? Коли він хотів бути Президентом великої країни, то в нього страху не було? Якщо вже йому дуже лячно, то на це є ліки».

Але що тут дивуватися такій поведінці Ющенка, якщо він обдурив і «кинув» не тільки своїх соратників, а півкраїни людей, які за нього голосували, стояли на Майдані, воювали за нього. Хоча він навіть не обдурив, а значно гірше – він усіх зрадив. Чому це відбулося – через суб'єктивні причини, невміння чи якісь особисті порахунки, для народу великого значення немає.

Утім найбільше в особі Ющенка обурює інше. Те, що він жодного разу не попросив пробачення перед тією частиною України, яка за нього стояла. Саме це обурює до краю. А він не хоче цього робити. Він не вважає себе винуватим. Він переконаний, що йому не пощастило з народом. Насправді ж усе навпаки. І це жахливо…

Початок Чому мовчить Ющенко?