Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

Український месія

Опубліковано: 02 червня 2011
Автор: Адріана Гринишин

Український месія

І ще один нюанс – мабуть, головний. Луценко й Тимошенко йому не друзі. Принаймні Віктор Андрійович давно їх такими не вважає. Його поведінкою завжди керували особисті мотиви, а не політичні. Ющенко люто ненавидить Тимошенко, він вважає, що Луценко його зрадив, – от він їх і не захищає. І якщо така ситуація повториться з іншими «польовими командирами» Майдану чи особами, котрі йому тоді допомагали, то він знову мовчатиме – не скаже ні слова. Зрештою, біля нього вже не залишилося нікого з тих, хто робив революцію. Він давно «списав» усіх своїх соратників.

Читайте також:

«Ну і нехай, – додає народний депутат Тарас Стецьків. – Він також уже в забутті, адже його самого вже списала історія. Достатньо лише проаналізувати рейтинги. От нехай собі залишається наодинці зі своєю ненавистю, зі своїми фобіями й оцінками ситуації.

Хоча оту його "підлинку" й інфантилізм було помітно ще в 2004-2005 роках. Ми вважали ці його риси меншим злом. Думали, що Ющенко буде тим тараном, за допомогою якого ми зламаємо стару систему, побудовану за часів Кучми, і проб'ємо собі дорогу в Європу. Ми ж розраховували, що він пройметься відповідальністю за долю всіх людей, які так самовіддано за нього вийшли. Чекали на те, що він щиро захоче модернізувати країну. На жаль, усе сталося не так. Він виявився настільки лінивим і бездарним, що все завалив. А найгірше, що Ющенко розцінив свою перемогу на Майдані не як заслугу людей, а як персональне благословення, послане йому з небес, чи як велику винагороду за його месіанство. Тобто відразу оцінив президентство як нагороду собі особисто».

Продовженя Не той народ?