Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

Я Львів'янин!

Опубліковано: 08 квітня 2011
Автор: Злата Угрин

Я Львів'янин!

Про мешканців Львова серед жителів решти України склалися своєрідні уявлення. Хтось нас боїться, хтось поважає, а дехто обожнює спілкуватися з цікавими, а подекуди й дивакуватими львів'янами. Та залишатися байдужими до нас таки нелегко.

Та що ж приховано за звичайним, але таким багатогранним словом «львів'янин»? Бідний, зате щасливий

Читайте також:

Як свідчить статистика, пересічний львів'янин не особливо багатий, він примудряється виживати на зарплатню у середньому 2047 гривень на місяць, значну частину якої витрачає на… хліб і пиво. Адже полюбляє борошняні вироби, з'їдаючи більш ніж 200 грамів хліба щодня! Мешканець Львова, як ми з'ясували, не надто охоче займається спортом (лише третина опитаних городян ствердно відповіли на відповідне запитання). Однак львів'янин не байдикує – він ігнорує активний спосіб життя лише тому, що «не дозволяє стан здоров'я» або банально бракує вільного часу.

А ще для мешканця міста Лева характерно, що він не йме віри жодному з органів влади чи базовому соціальному інститутові. Натомість на нього має неабиякий вплив усе, що каже священик у церкві. Поважає львів'янин і друковане слово – пресі він довіряє! Зате, на його думку, найкорумпованішими установами є міліція, лікарні та ВНЗ. Однак галичанин сам і несе хабарі, бо переконаний, що без «маленького подаруночка там ловити нічого».

Львів'яни – люди релігійні, особливо ваблять їх численні обряди, пов'язані з Церквою. Лише п'ять відсотків справжніх галичан не святить пасок, зате аж половина за місяць до Великодня відмовляється від м'ясця й інших смаколиків, бо дотримується посту.

У Львові, до слова, живуть найщасливіші в Україні люди! Майже половина львів'ян запевняють, що почуваються щасливими щодня. Серед радощів особливе місце у шкалі цінностей займає секс – він у «втішному» рейтингу випереджає молитву, шопінг, спорт, перемоги улюбленої команди, спів (українці обож­нюють співати, чого не скажеш про танці) та навіть алкоголь. Однак, попри те, львів'яни, як і інші жителі Заходу України, мало займаються сексом.

Третина всього населення Львова – молодь. Серед молодих людей більше чоловіків, аніж жінок, натомість у загальній кількості населення країни представників сильної статі традиційно менше.

Продовження Толерантний, але недовірливий