Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

То який же він, львів'янин?

Опубліковано: 08 квітня 2011
Автор: Злата Угрин

То який же він, львів'янин?

Сучасний львів'янин уже доволі далекий від того статечного і гордовитого пана з минулого. Втім, він страшенно за ним сумує. Із душі львів'янина ніколи не випарується химерна ностальгія за минулим собою. Його ваблять не лише давні часи – шкодує поважний львів'яни не тільки за чистим і затишним рідним Львовом, посеред якого протікає Полтва. Він журиться за собою – батяром, хвацьким і діловитим, невиправним песимістом і хитрим ремісником.

Імовірно, саме тому і не намагається майструвати своє майбутнє чи впливати на перебіг подій, натомість замріяно вдивляється в обриси стареньких вуличок, згадуючи і пишаючись тим, що давно минуло. І, як не дивно, у цьому замріяному стані львів'янин, проте, почувається щасливим. Чи бачили ви коли-небудь львівські кав'ярні порожніми? Де-де, а в кнайпах сидіти, похнюпивши голову, не прийнято!

Читайте також: стоимость алмаг 01 купить

Отже, середньостатистичний львів'янин – молодий чоловік, який полюбляє пити пиво та святкувати Великдень. Він нікому не вірить, однак прочитане в газеті охоче переказує своїм друзям, щиро сподіваючись, що це правда. Почувається щасливим, хоча нечасто займається сексом, а більше любить спогади і спокійний відпочинок. Львів'янин – пасивний, зате веселий: він чи не щодня спілкується з друзями, багацько знає і з оптимізмом дивиться у майбутнє.

Початок Я Львів'янин!