Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

Толерантний, але недовірливий

Опубліковано: 08 квітня 2011
Автор: Злата Угрин

Толерантний, але недовірливий

Західняки відомі й своєю надзвичайною патріотичністю. 64% з них запевняють, що готові захищати Батьківщину в разі оголошення війни. Більшість львів'ян не відзначає радянських свят і відчуває необхідність пишатися своєю державою, – і саме цього, наголошують люди, їм бракує для «повного щастя». Попри вроджений цинізм, майже 65% львів'ян переконані, що живуть у справді незалежній державі. Хоча кожен із них у глибині душі таки має певні сумніви… А 90% мешканців нашого міста нізащо не хотіли б, аби їхня область увійшла до складу іншої держави.

Попри визначені стереотипи, львів'яни – народ миролюбний і не схильний до ворожнечі. Більшість мешканців нашого міста (аж 88%) приязно ставляться до донеччан, хоча жителів наших міст усі (від політологів і до журналістів) схильні протиставляти! Однак, попри свою толерантність і товариськість, львів'янин за своєю природою – недовірливий і сторожкий. Його улюблена приказка – сім разів відмір, один відріж.

Читайте також:

Галичани почуваються справжніми європейцями, адже кожен п'ятий упевнений, що він – нехай маленька частинка, але таки Європи. А більшість жителів Львівщини (70%) марять приєднанням України до Європейського Союзу, сподіваючись на підвищення рівня життя та зменшення безробіття. Та наразі борги жителів міста Лева тільки збільшуються. За каденцію нинішньої міської ради (від квітня 2006 р. до квітня 2010 р.) борг Львова зріс удев'ятеро і сьогодні становить близько мільярда гривень! За останніми даними, у вересні цього року населення Львова скоротилося до 757,7 тис., тобто кожен львів'янин заборгував близько 1319 гривень! Та хто б бідкався цими боргами…

Продовження Було та загуло…