Прохоров підтримав Чирікову на виборах у Хімках
Відкрита політика

Прохоров підтримав Чирікову на виборах у Хімках

Дата публікації: 10.10.2012, 13:21:17

Автор: Олександр ІВОЛГА

По темі: Мітволь подасть до суду на брата Дворковича

Євгенія Чирікова Керівник партії "Громадянська платформа" Михайло Прохоров підтримав Євгенію Чирікову як кандидата на пост мера Хімок. "У гонці кандидатів мої симпатії, безумовно, на боці Євгенії Чирікової. І я вірю, що вона піде до кінця", - написав він у своєму блозі.

Прохоров засудив кандидата від партії "Нова Росія" Ігоря Белоусова, який знявся з виборів на користь виконуючого обов'язки градоначальника Олега Шахова. "Громадянська платформа" підтримувала Белоусова. За словами Прохорова, кандидата, що не відбувся, можна назвати "повією". При цьому, підкреслив він, Белоусов залишається професіоналом і "можливо, стане тепер хорошим віце-мером".

Ігор Белоусов раніше керував хімкінським "Яблуком". Він вийшов з партії після того, як вона вирішила не висувати свого кандидата в мери, а підтримати Євгенію Чирікову. У результаті він висувався від "Нової Росії". На виборах мера у 2009 році Белоусов зайняв друге місце; його випередив тільки Володимир Стрельченко.

По темі: >

Своє рішення відмовитися від боротьби за пост градоначальника зараз Ігор Белоусов пояснив тим, що Хімками повинна керувати людина, яку підтримує губернатор Підмосков'я Сергій Шойгу. Підмосковний губернатор підтримує Олега Шахова.

Крім Белоусова, з хімкінських виборів знявся кандидат від "Справедливої Росії" Олександр Романович. У офіційній заяві на сайті партії зазначається, що він відмовився від участі у виборах на знак протесту проти передвиборної ситуації в Московській області. Зокрема, в повідомленні указується, що у Воскресенську був побитий кандидат в мери від "СР" Геннадій Єгоров.

Вибори мера Хімок відбудуться 14 жовтня. У них, крім Чирікової і Шахова, візьмуть участь понад 10 кандидатів, зокрема політик Олега Мітволь і лідер "Корозії металу" Сергій Троїцький.