"Лівий фронт" Петербурга зажадав прямого ефіру на НТВ
Відкрита політика

"Лівий фронт" Петербурга зажадав прямого ефіру на НТВ

Дата публікації: 12.10.2012, 19:50:21

Автор: Анна НОВІНСЬКА

По темі: СК перевірить достовірність матеріалів з "Анатомії протесту-2"

Пікет біля НТВ Активісти петербурзького "Лівого фронту" і "Громадянського комітету" зажадали у керівництва НТВ надати прямий ефір опозиції.

Відкритий лист на ім'я генерального директора Володимира Кулістікова з цим проханням опозиціонери збиралися передати після пікету біля будівлі філіалу телекомпанії у Санкт-Петербурзі. На акцію, узгоджену з міською владою, пришли близько 10 осіб з плакатами "НТВ бреше", "Путін ТБ" і "НТВ - плітки, скандали, брехня".

Лідер "Громадянського комітету" Ольга Курносова пояснила, що фільм "Анатомія протесту - 2", показаний на НТВ 5 жовтня, поширює недостовірну інформацію і ганьбить честь та гідність опозиціонерів. Тому вони вимагають ефіру на НТВ, який їм належиться відповідно до закону про ЗМІ для спростування помилкової інформації.

Якщо керівництво петербурзького філіалу НТВ не прийме лист опозиціонерів особисто, вони направлять його поштою.

По темі: Жорж. Ненаписанное.

Основна увага в "Анатомії протесту - 2" приділялося координатору "Лівого фронту" Сергію Удальцову. У фільмі показувався відеозапис розмови опозиціонера і трьох його соратників з грузинським "конструктором кольорових революцій" Гіві Таргамадзе, з яким вони нібито обговорювали масові безлади і захоплення влади у Росії. І Удальцов, і Таргамадзе заперечують знайомство один з одним.

Фактами, викладеними у фільмі, зацікавилися Генпрокуратура і Слідчий комітет РФ. Останній вже допитав Сергія Удальцова і висловив намір призначити фоноскопічну експертизу матеріалів з "Анатомії протесту - 2". Їх відомству надав телеканал НТВ.

Удальцов назвав фільм "маренням божевільного" і висловив сподіання, що йому вдасться притягати НТВ до відповідальності за наклеп.