Колишній заступник брянського губернатора звинуватив його у наклепі
Відкрита політика

Колишній заступник брянського губернатора звинуватив його у наклепі

Дата публікації: 12.10.2012, 09:27:07

Автор: Маргарита ТЕРЕХОВА

По темі: Брянського губернатора поновили на виборах

Микола Денін Колишній заступник брянського губернатора Миколи Деніна звинуватив його до наклепу. Юрій Борисов попросив прокурора Брянської області притягати свого колишнього начальника до відповідальності за частиною 3 статті 128.1 (Наклеп з використанням службового становища).

Як зазначається у заяві екс-чиновника, Денін декілька днів підряд "заявляв, що ухвала суду (згідно з якою його не пускали на вибори - ред.) незаконно винесена за допомогою корупційних зв'язків". "Фактично діючий губернатор звинуватив суддю обласного суду в отриманні хабара від невідомої особи", - наголошується в документі.

По темі:

Брянський обласний суд 5 жовтня відмінив рішення обласного виборчкому, який зареєстрував Миколу Деніна кандидатом на виборах губернатора. Суд визнав недійсною більшість підписних листів на підтримку діючого глави регіону. У деяких з них дата і час була проставлена не муніципальними депутатами, а іншими особами. У більшості підписних листів були невірно вказані назви муніципальних утворень.

Микола Денін назвав рішення обласного суду незаконним. "Або рішення ухвалене під тиском, або там присутній чинник корупції", - заявляв він. Вердикт брянського суду був оскаржений у Верховному суді РФ.

11 жовтня вищестояча інстанція відмінила вирок судді Галини Шкобеневої. Верховний суд РФ погодився з тим, що в регіональному законодавстві немає поняття "недійсний підписний лист". Як заявив у своєму виступі представник ЦВК Дмитро Воронін, брянський суд "допустив фундаментальну помилку, розширювально тлумачить обласний закон про вибори губернатора".

В результаті вибори в Брянській області відбудуться. Вони пройдуть 14 жовтня. Микола Денін боротиметься з представником КПРФ Вадимом Потомським. Денін є кандидатом від "Єдиної Росії".