Медведєв зустрінеться з Кудріним вперше після його звільнення
Відкрита політика

Медведєв зустрінеться з Кудріним вперше після його звільнення

Дата публікації: 12.10.2012, 09:27:07

Автор: Микола БІЛЬСЬКИЙ

По темі: Що робив Кудрін після відходу з уряду

Олексій Кудрін Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв у неділю, 14 жовтня, зустрінеться з колишнім міністром фінансів Олексієм Кудріним вперше після звільнення останнього з уряду. Про це у номері від 12 жовтня пише газета "Известия" з посиланням на представника уряду.

За даними видання, Медведєв приїде в готель "Балчуг" на презентацію ради з Росії при Всесвітньому економічному форумі (ВЭФ). Раду очолює Кудрін. В ході заходу банкіри, бізнесмени, експерти і учені обговорюватимуть необхідні перетворення в економіці. Медведєв виступить на заході з 15-хвилинною доповіддю.

По темі:

Окрім Медведєва, захід також відвідають перший віце-прем'єр Ігор Шувалов і віце-прем'єр Аркадій Дворкович, а також керівник Росмайна Ольга Дергунова. Адміністрацію президента представлятимуть помічник президента з економічних питань Ельвіра Набіулліна і начальник експертного управління Ксенія Юдаєва.

Олексій Кудрін був відправлений у відставку наприкінці вересня минулого року. Це трапилося після того, як він виступив з критикою Дмитра Медведєва у Вашингтоні. Він заявив, що відмовляється працювати в новому уряді, який очолить Медведєв, через розбіжності щодо економічної політики. У відповідь Медведєв сказав, що Кудрін "пересидів на посаді". Пізніше тодішній прем'єр-міністр, а нині президент Володимир Путін говорив, що Кудрін залишається "членом команди", не дивлячись на звільнення.

Після відходу з уряду Олексій Кудрін читав лекції в різних університетах, а також зайнявся політикою. Зокрема, він заснував "Комітет громадянських ініціатив", який, проте, поки що виступає в основному як експертна організація. На початку жовтня повідомлялося, що колишньому міністру фінансів запропонували очолити створюваний на базі ЦБ фінансовий мегарегулятор, але Кудрін цю інформацію спростував.