Мітволь подасть до суду на брата Дворковича
Відкрита політика

Мітволь подасть до суду на брата Дворковича

Дата публікації: 12.10.2012, 16:30:04

Автор: Олександр ІВОЛГА

По темі: Прохоров підтримав Чирікову на виборах у Хімках

Олег Мітволь Кандидат в мери Хімок Олег Мітволь пообіцяв подати до суду на брата віце-прем'єра Аркадія Дворковича Михайла, який знайомий з виконуючим обов'язки глави Хімок Олегом Шаховим.

"Я не є психотерапевтом. Оцінку вчорашній історії повинні давати професійні лікарі. Мабуть, якась шкідлива фарба на папері була. Продукцію до виборів замовляли дешеву, неякісну, і, можливо, надихалися", - заявив він на прес-конференції.

По темі:

Напередодні, 11 жовтня, Михайло Дворкович опублікував у своєму блозі інформацію про те, що Олег Мітволь готує провокації у день виборів. Зокрема, за його даними, спостерігачі збиралися навмисно вимагати перерахунку голосів на деяких ділянках і фіксувати процес на відео. Крім того, за даними Дворковича, Мітволь найме спортсменів для "блокування" співробітників поліції.

Крім поста у блозі, Михайло Дворкович залишив такий запис у твіттері: "Попереджаю всіх! Особливо Мітволя: якщо хоч один волос впаде з голови Олега Шахова або його сім'ї..." На це письменник Сергій Мінаєв відзначив: "Міша, ти збожеволів". "Ні. Інфа прийшла", - запевнив його Дворкович.

Голова Мособлвиборчкому Ірек Вільданов заявив, що один з суперників Шахова використовує проти нього "чорні технології". "Учора увечері і всю ніч були дзвінки по місту Хімки, нібито проведення соцопитування на тему 'як ви відноситеся до того, що Шахов збирається побудувати у Хімках чотири райони для мігрантів'. Ще питали, як ви ставитеся до того, що вісім таджиків живуть в Хімках на горищах і в підвалах", - розповів він.

Вибори мера Хімок відбудуться 14 жовтня. У них візьмуть участь понад 10 кандидатів. Крім Шахова і Мітволя, кандидатами є Євгенія Чирікова, Сергій Троїцький та інші.