Спікер пермського парламенту розповів про майбутнє цькування у ЗМІ
Відкрита політика

Спікер пермського парламенту розповів про майбутнє цькування у ЗМІ

Дата публікації: 12.10.2012, 13:10:37

Автор: Олександр ІВОЛГА

По темі: "Коммерсант'" порівняв медіакампанію проти Чиркунова з цькуванням Лужкова

Валерій Сухих Голова законодавчих зборів Пермського краю Валерій Сухих заявив, що найближчим часом на федеральних телеканалах вийдуть програми з компроматом на нього. Як написав депутат у своєму блозі, про кампанію, що планується, його повідомили якісь люди з Москви.

"Найближчим часом очікуються залпові заряди бруду, цього разу з великокаліберного ЗМІномета. У крайньому разі, місцеві 'заряджаючі' активно готуються", - повідомив Валерій Сухих.

Передачі, присвячені пермському спікеру, можуть вийти в ефірі "Першого каналу" (шоу Андрія Малахова "Хай говорять") і на "Росії 1" ("Приватний детектив"). За даними джерел, голова адміністрації пермського губернатора Григорій Куранов обговорював з Малаховим передачу по телефону при свідках. Як стверджує джерело, Куранов хоче змістити Сухих з поста спікера.

По темі:

За інформацією агентства, медійну кампанію збирається оплатити депутат законодавчих зборів Дмитро Скриванов, який сам нібито хоче зайняти пост спікера. В той же час джерело, близьке до губернаторської адміністрації, заявило, що Куранов не протистоїть Сухих. "Куранов не лізтиме у відносини губернатора і спікера, тому що спікер - це друга людина в краю після глави регіону. І лізти в їх відносини не дозволено нікому", - заявило ще одне джерело.

Джерело видання "ФедералПресс" в оточенні Валерія Сухих відмовилося назвати замовників кампанії, що планується у ЗМІ. "Хто в курсі, зрозуміють, про кого йде мова, з ким у Сухих традиційно погані відносини і хто може ініціювати формування поля напруженості через ЗМІ", - заявив він.

Політолог Микола Іванов у розмові з виданням припустив, що Сухих вирішив зіграти на випередження. "Можливо, ситуація дійсно стає для Сухих гарячою: раніше він ніколи не дозволяв собі таких жорстких публічних висловлювань", - вважає експерт.

По темі: эротика оральный секс

Валерій Сухих став спікером законодавчих зборів Пермського краю у 2011 році. До цього він з 2003 року працював у виконавчій владі. Спочатку він був віце-губернатором, потім - заступником голови уряду. З 2007 року очолював адміністрацію глави регіону, а в 2008 році став главою уряду.

Сухих довго працював з колишнім губернатором Пермського краю Олегом Чиркуновим. Незадовго до відставки останнього в ефірі федеральних телеканалів вийшло декілька викривальних сюжетів про нього. Зараз Пермським краєм керує Віктор Басаргін.