Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

«Я оптиміст, і це допомагає у справах»

Опубліковано:14 вересня 2011 року
Автор:Юлія Біда

«Я оптиміст, і це допомагає у справах»

– Пані Ярославо, які риси характеру допомагають людині стати хорошим підприємцем?

– Не треба нічого боятися, а просто йти наміченим шляхом. Коли мені кажуть, що нічого з моєї ідеї не вдасться, я нікого не слухаю, а просто роблю свою справу.

– Маєте заняття для душі?

– З дитинства любила малювати. І ось три роки тому нарешті записалася на курси малювання, де з великим задоволенням відточувала свої навики. До речі, на ці заняття ходила зі своєю тоді ще трирічною донькою. Якогось моменту я усвідомила, що життя – це не тільки робота (а на той час я працювала 24 години на добу). Повірте, це можливо, якщо дуже любиш свою справу. Я не знаходила часу ні на себе, ні на дитину. А на цих уроках малювання відпочивала душею і проводила час з донькою. Тепер я вже навчилася поєднувати багато речей. Я хороша мати і вміло керую своєю справою.

Читайте також:

– Пані Ярославо, а про що ще мрієте?

– У моїх найближчих планах – готель, який хочу збудувати поблизу Олеська. Уже тепер є люди, які мені кажуть, що це дуже складно і взагалі нереально. Однак якщо мені щось цікаво робити, то неодмінно знайду якісь варіанти, нові ідеї – і реалізую свою мрію.

– Поділіться своїм секретом успіху.

– Треба всією душею любити свою справу і не звертати уваги на зовнішні чинники та чужі думки. Мої друзі жартують, що я – невиправний оптиміст. Це справді так. Інакше мені нічого не вдалося б. Я завжди вірила у свою ідею і свої сили. Люди в нас дуже вибагливі, хочуть максимального комфорту за мінімальні гроші. Якщо власник не живе своєю справою, то нічого з цього не буде.

– Успіхів Вам!

Досьє

Ярослава Павлюковець, власниця ресторану «Гридниця».

Народилася 1976 року у Херсоні. За гороскопом Діва.

Освіта: Ковельське медичне училище, Львівський медінститут (факультет фармації), МАУП (факультет готельно-ресторанного бізнесу), Тернопільський університет (економічний факультет). Проходила стажування У США та Канаді.

Юлія Біда

У 2004 році закінчила факультет журналістики ЛНУ ім.Івана Франка, Під час навчання проходила стажування на ЛОДТРК, ТРК «Люкс», НТА, дописувала до газет: «Високий Замок», «Львівська газета». З 2003 по 2006 рр. працювала в газеті «Молода Галичина», журнал «РІА – Львів» (літо 2008 р.), з 2009 року і донині – журналіст газети «Інформатор» Агенції журналістських розслідувань. Висвітлює соціальну та кримінальну тематики.

Початок Ярослава Павлюковець: «Я живу своїм бізнесом»