У Росії почався єдиний день голосування
Відкрита політика

У Росії почався єдиний день голосування

Дата публікації: 12.10.2012, 12:55:35

Автор: Сергій МІНІН

По темі: Чують каверзу

Пенсіонерка-виборець голосує удома Єдиний осінній день голосування почався 14 жовтня з відкриття дільниць на Чукоткі, камчатці і Колимі в 8:00 за місцевим часом (0:00 за московським).

У трьох найсхідніших регіонах Росії розпочалися близько двох десятків різних виборів, зокрема виборів міської думи Петропавловська-Камчатського і додаткові вибори депутата закзборів Камчатки по одному з округів.

У 2:00 за Москвоюі стартують вибори глави Амурської області. Це перші з 2005 року губернаторські вибори в Росії. Губернаторів повинні обрати ще в чотирьох регіонах - голосування в Брянській, Рязанській, Білгородській і Новгородській областях розпочнеться шість годин опісля.

У Підмосков'ї пройдуть довибори в Московську обласну думу, а також вибори місцевих депутатів і мерів у 17 муніципальних утвореннях. Зокрема, глав своїх міст оберуть жителі Хімок, Сергієвого Посаду, Воскресенська і Пушкіно.

По темі:

У Північній Осетії, Удмуртії, Краснодарському краю, а також у Пензенській, Саратовській і Сахалінській областях відбудуться вибори до регіональних парламентів.

Всього у неділю відбудеться 4814 виборів і референдумів різних рівнів у 77 з 83 регіонів Росії. За даними ЦВК Росії, в голосуванні зможуть взяти участь понаде 22 мільйонів виборців, що становить майже п'яту частину від всіх росіян, які мають право голосу.

Нагадаємо, з 2013 року єдиний день голосування буде перенесений на другу неділю вересня. До 2013 року голосування проводилося двічі на рік: у березні і в жовтні.