«Батьківщина» у вогні
Львівська газета «Інформатор»

Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

«Батьківщина» у вогні

Понеділок, 15 серпня 2011, 15:17

Автор Марія Недзельська

Батьківщина

За неофіційною інформацією, соратники Юлії Тимошенко розпочали боротьбу за крісло свого лідера

Партію «Батьківщина», як стверджують експерти, планують «захопити»! Це має відбутися не тепер, а після арешту Ю.Тимошенко (якщо він, звісно, відбудеться). Проте підготовчі дії до «захоплення», мовляв, тривають уже сповна. Причому їх розпочали і провадять не злісні партійні конкуренти чи вороги, а, як-то кажуть, свої люди.

По темі:

Подейкують, у разі ув’язнення Юлії Володимирівни лідером партії себе бачить Наталія Королевська. Вона начебто вже відтепер намагається заручитися підтримкою місцевих осередків «Батьківщини» і домовляється з їхніми лідерами, щоби саме її (і нікого іншого) обрали главою партії. Сама Королевська цю інформацію спростовує, як, зрештою, офіційно заперечує такі чутки й «Батьківщина». Утім диму без вогню не буває. Відповідно, такий перебіг справ є цілком імовірним – внутрішньопартійна гризня за гіпотетично вільну посаду лідера вже може тривати. Адже зайняти її хоче не тільки Королевська, а ще й права рука Юлії Тимошенко Олександр Турчинов.

Чи можна сказати, що ситуація у «Батьківщині» видається приблизно такою ж, як у родині, де ділять спадок покійника, котрий ще не охолов? Хто в сутичці за першість у партії має шанс перемогти і чи зможе вплинути на ситуацію Юлія Тимошенко?

Продовження: «Троянський кінь» для Юлі