«Троянський кінь» для Юлі
Львівська газета «Інформатор»

Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

«Троянський кінь» для Юлі

Понеділок, 15 серпня 2011, 15:17

Автор Марія Недзельська

Королевська і Власенко У «Батьківщині» справді є потенційна проблема, вважає політолог Володимир Фесенко. Якщо Ю. Тимошенко отримає вирок і не зможе брати участі в наступних виборах, то дійсно постане питання, хто ж поведе партію на вибори й очолить список. І за це право, ймовірно, спалахне неабияка боротьба. Адже цю роль на себе можуть узятися приміряти кілька кандидатів. Серед них, зокрема, Наталія Королевська й Олександр Турчинов. Проте претендувати на роль лідера може й Сергій Соболєв як тіньовий прем’єр. Не можна не враховувати й кандидатуру Андрія Кожем’якіна. Він – «сірий кардинал», але водночас надзвичайно потужний менеджер. Не відмовився б, вочевидь, від такої перспективи й адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко. Утім, безперечним фаворитом серед усієї цієї братії все ж є Н. Королевська. І якщо їй вдасться перетягнути на свій бік обласні осередки та їх лідерів, то шанси очолити БЮТ у неї будуть надзвичайно високі.

По темі: Интерьер LOFT - http://modemus.ru дизайнерская мебель купить. Надежность

«Імовірно, що Королевську підтримають місцеві осередки, – переконаний президент Інституту трансформації суспільства Олег Сокін. – Насамперед тому, що вона може підтягнути для партії капітал. Сама Королевська – дуже небідна. Крім того, може підшукати й інші гроші: як відомо, її брат – не остання людина в Росії. Та й на Сході в неї – непогані позиції. Її бізнесу не утискають, репортажі про мітинги, які вона організовує, транслюють чи не всі телеканали, зокрема й “Інтер”. Тож усі її колеги бачать, що до неї влада ставиться добре. Та й сам Льовочкін із Януковичем можуть “затвердити” Королевську. Вона їм вигідна з погляду загроз, які може створити».

Крім того, і це важливо, Наталія Королевська має атракційний вигляд, говірка, вміє відстоювати свою позицію та думку. Тому якщо Тимошенко опиниться за ґратами, саме вона може стати в. о. керівника партії до виходу Юлії Володимирівни на волю. І в цьому найбільша небезпека, бо немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. За певних обставини саме Королевська має всі шанси стати №1 у “Батьківщині”».

«Вона дуже хоче бути лідером, працює над цим, зростає. Тож цілком може стати “троянським конем” і знищити Тимошенко, – додає пан Соскін. – Сама ж Юлія Володимирівна повторить долю Юрія Луценка. От хто тепер його згадує? Вже ніхто. А він таки був відомою людиною, міністром і лідером “Народної cамооборони”. Те саме запросто може статися і з Тимошенко».

Продовження: Законний наступник