Губернатори п'яти регіонів переобралися на свої пости
Відкрита політика

Губернатори п'яти регіонів переобралися на свої пости

Дата публікації: 15.10.2012, 12:55:35

Автор: Сергій МІНІН

По темі: Чують каверзу

Євген Савченко Губернатори всіх п'яти регіонів, де 14 жовтня проходили вибори, зберегли свої пости. Як випливає з результатів виборів, опублікованих на сайті ЦВК РФ, колишні губернатори залишилися в Брянській, Рязанській, Амурській, Білгородській і Новгородській областях.

На пост глави Брянської області претендували дві оосби: діючому губернатору Миколі Деніну ("Єдина Росія") протистояв кандидат від КПРФ Вадим Потомський. За даними Центрвиборчкому, Денін набрав понад 66 відсотків голосів, Потомський - трохи більше 30 відсотків голосів.

У Рязанській області вибори виграв Олег Ковальов, набравши майже 65 відсотків голосів. За його найближчого переслідувача - кандидата від КПРФ Володимира Федоткіна - проголосували близько 22 відсотків виборців, що прийшли на дільниці. Олександр Шерін від ЛДПР одержав дев'ять відсотків голосів, а Олександра Перехватова з "Правої справи" - близько трьох відсотків.

По темі:

Губернатор Амурської області Олег Кожем'яко одержав підтримку 77 відсотків виборців. Друге місце зайняв його опонент з КПРФ Роман Кобизов з 10 відсотками голосів. Іван Абрамов з ЛДПР зайняв третє місце з 8 відсотками голосів. Остання сходинка залишилася за кандидатом від "Справедливої Росії" Дмитром Жаровськім.

Євген Савченко в Білгородській області набрав майже 78 відсотків голосів. За Ірину Горькову з ЛДПР проголосували трохи більше 12 відсотків виборців. Третє місце зайняв Олександр Запрягайло з "Патріотів Росії", одержавши підтримку чотирьох відсотків виборців. Кандидат від "Правої справи" Олександр Кушнарьов одержав три з половиною відсотки голосів.

У Новгородській області Сергій Мітін одержав близько 76 відсотків голосів. Приблизно по десять з половиною відсотків голосів набрали його конкуренти - Микола Захаров ("Патріоти Росії") і Віктор Михайлов (ЛДПР).