Сайт переїхав з домена informator.lviv.ua на домен exploreinfo.net

Як розвиватимуться у Львові події 22 червня - думки депутатів

Опубліковано:17 червня 2011 року

Як розвиватимуться у Львові події 22 червня - думки депутатів

В редакції "Інформатора" відбувся круглий стіл, під час якого міські депутати обговорювали дату - 22 червня. То ж як діяти львів'янам при можливих провокаціях?

Навколо цих питань у редакції «Інформатора» точилася дискусія між депутатами Львівської міської ради Володимиром Гірняком («Україна соборна»), Ярославом Музичком («Фронт змін»), Андрієм Хомицьким (ВО «Свобода») та депутатом Львівської обласної ради Оксаною Юринець («УДАР»).

Зокрема усі учасники зійшлись на думці, що ігнорувати цей день жителям Львова не варто.

Читайте також:

"Нам обіцяють, що 22 червня до нас прибудуть наші брати-українці зі східних областей України. Нехай завітають – ми їх гостинно зустрінемо", - зазначив Ярослав Музичко.

Також депупат додав: "Зрозуміло одне – ми не маємо права ігнорувати цю подію і робити вигляд, ніби в нашій домівці нічого не відбувається. З іншого боку, треба вийти на вулиці з гідністю і честю, щоби продемонструвати Україні й усьому світові: ми, галичани, – спокійні й добрі люди, але коли приходить до нас недруг, який намагається «перегнути нас через коліно», то даємо гідну відсіч."

"Щодо 22 червня є різні позиції. Є думка, що слід проігнорувати цей захід, щоби не створювати зайвого піару в ЗМІ. Цієї точки зору дотримується певне коло ліберальних інтелектуалів. Є інша позиція представників національно-демократичного табору, котрі хочуть вийти з транспарантами, де будуть написані статистичні дані про війну, будуть фотографії розстрілів і катувань, які принесла радянська влада. Є позиція молодої активної частини суспільства, якій недостатньо вигуків «Ганьба!» – вона тяжіє до методів фізичного впливу" - зазначив Андрій Хомицький. також депутата наголосив , що сам не є прихильником активного спротиву .

"Ми повинні стояти на вулицях. Тут важливо моделювати ситуацію – не давати їм проходу, перекривати рух. Я впевнений, що ми будемо діяти відповідно до ситуації, яка виникатиме у той чи інший момент. Але виходити повинні всі. Не можна сидіти вдома у час, коли знищують речі, важливі для сім'ї, для народу – і не тільки для Галичини. Тому я прошу всіх вийти і висловити свою громадянську позицію", - додав він.